06.01.2021

Өкінішке орай, Қазақстан хоккей федерациясының шешімі талқылануға жатпайды. “Торпедо” жағдайды толық түсініп, осы матчтарды кейін өткізуге дайын болды. Біз өз тарапымыздан “Торпедоға” қарсы матчтардың өтуі үшін қолдан келгеннің бәрін жасадық. Бірақ, Өскеменге автобустан басқа ешқандай жолмен жету мүмкін болмады: көліктің басқа түрлеріне билеттердің болмауы. Алайда, трассадағы температура -49 градус болғандықтан, Павлодар мен ШҚО аралығындағы жолдың жабылуы себебінен біздің команда облыстан тыс автобуспен де шыға алмады. Барлық жанкүйерлерге қолдауларыңыз және түсінушіліктеріңіз үшін алғыс білдіреміз. Ең маңызды ойындар әлі алда! “Бейбарысқа”дайындалып жатырмыз.

Увы, решение федерации хоккея Казахстана обсуждению не подлежит. Хотя со стороны “Торпедо” Усть-Каменогорск было полное понимание ситуации и готовность провести эти матчи позже. Мы же со своей стороны, сделали все возможное, чтобы матчи против “Торпедо” состоялись. Но никаким другим образом, кроме как на автобусе, добраться до Усть-Каменогорска не было возможности: отсутствие билетов на другие виды транспорта. Однако из-за форс-мажора: температура на трассе -49, закрытие дороги со стороны Павлодара и ВКО наша команда не смогла выехать за пределы области и на автобусе. Спасибо всем нашим болельщикам за поддержку и понимание. Самые важные матчи впереди! Готовимся к “Бейбарысу”.