Сладкие подарки от “Ertis” для детей из детской деревни

27.12.2020

🌲🌲🌲 Хоккейшілер мен «Ертіс» клубының басшылығы бастама көтеріп, отбасылық типтегі балалар ауылының тәрбиеленушілеріне дәмді, тәтті және дәруменді сыйлықтар жинады. Барлығы 70 арнайы тәттілер жиынтығы болып шықты. Олар тәрбиешілерге де ойыншылардың қолтаңбасы бар жейде тапсырды. Коронавирустық пандемияға байланысты ойыншылар балалармен кездесіп, сөйлесе алмады. Мекеме эпидемиологиялық қауіпсіздікке өте қатал және арнайы ұсыныстарды орындауда. Бірақ та, хоккейшілер пандемиядан кейін балаларды бірге алып және олар үшін дене шынықтыру шеберлік сыныптарын өткізетіндіктерін және жанкүйерлер арасында балаларды көруге қуанышты болатындықтарын айтты. Баршаңызды келе жатқан жаңа жылмен құттықтаймыз! Өзіңізге және жақындарыңызға қамқор болыңыз! Аман болыңыздар!

🎄🎄🎄Хоккеисты и руководство клуба “Иртыш” выступили с инициативой и собрали вкусные, сладкие и витаминные подарки для воспитанников детской деревни семейного типа. Всего 70 специальных наборов с угощениями. Также вручили воспитателям джерси с автографами игроков. Из-за пандемии коронавируса с детьми игрокам встретиться и поговорить не удалось. В учреждение очень строго соблюдают эпидемиологическую безопасность. Но хоккеисты договорились, что после пандемии они возьмут ребят и проведут для них мастер-классы по физической подготовке, а также будут рады видеть детей среди болельщиков. Всех с наступающим Новым годом! Берегите себя и своих близких! Здоровья Вам дорогие!